içinde ,

Eylül Ayında Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

Sony, PS Plus aboneleri için her ay ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. 

PS Plus üyelerinin Eylül ayında ücretsiz sahip olabilecekleri oyunlar resmi açıklamadan önce ortaya çıktı. Geçmişte de benzer PS Plus sızıntıları ile karşımıza çıkan bir Fransız forum sitesinde şimdi de Eylül ayında ücretsiz olacak oyunlar paylaşıldı. 

PS Plus ile Eylül ayında PS5 kullanıcılarına ücretsiz sunulacak oyun bir platform oyunu olan Overcooked: All You Can Eat.

4K güzelliğiyle 60 FPS olarak akıcı bir şekilde çalışan Overcooked! 1 ve 2 ile Soğan Krallığı’nın sunduğu her şeyi deneyimle. Tamamen yeniden tasarlanıp sıfırdan hazırlandı. Bu nihai Overcooked! deneyiminde 200’den fazla seviyenin (7 tanesi yeni) ve 80’den fazla şefin (3 tanesi yeni) tadını çıkar.

PS4’te ise oyun severler daha önce pek çok kez farklı platformlarda -örneğin yakın zamanda Epic Games’te- ücretsiz verildiğine şahit olduğumuz Hitman 2′ye ve çok oyunculu bir FPS olan Predator: Hunting Grounds’a ücretsiz sahip olabilecek.

HITMAN™ 2’de dünyayı dolaş ve egzotik tatil yörelerinde hedeflerinin peşine düş. Dünyanın en yaratıcı suikastçisi Ajan 47, asfaltın güneşten eridiği caddelerden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde hedeflerine rahat bir nefes aldırmıyor.

İnsanın Predator ile kapışacağı bu asimetrik çok oyunculu nişancı oyununda avlayın ya da av olun. Fireteam’in parçası olarak Predator sizi bulmadan önce görevleri tamamlayın. Ya da Predator olun ve ava çıkın.

Oyunlar 7 Eylül – 5 Ekim arasında PS Plus aboneleri için ücretsiz olacak. 

Eylül Ayında Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları Açıklandı via @gamerturkiye

Xbox Live Gold Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri Açıklandı