içinde , , ,

Konami, eFootball 2022’yi duyurdu

Konami, eFootball 2022 için bir duyuru yaptı. 2022 sürümü yeni ve eski konsol nesline geliyor. 

eFootball 2022, 30 Eylül‘de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Windows için çıkış yapacak. 2022 sürümü ile bazı yenilikler de geliyor. Yeni sürümde öncekinde de olduğu gibi çevrimdışı maçlar yapabileceksiniz. Yapay zekaya ve arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz dokuz takım bulunuyor; FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate, Sao Paulo FC.

Ayrıca 6 adet stadyum da yer alıyor; Nou Camp, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena, eFootball Stadium.

Favori dizilişlerinize, taktiklerinize uyan futbolcular ve koçlar ile anlaşma yapabilirsiniz. Ardından onları dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı oynamak için eğitebilir ve güçlendirebilirsiniz.

eFootball 2022 ile birlikte yeni maç modları da geliyor:

eFootball Creative League: Bu mod oyuncuların Yaratıcı Takımlarını dünyanın en iyisi olmak için diğer oyunculara karşı rekabet edebilmesini sağlıyor.

Tur Etkinliği: YZ rakiplere karşı tur formatında oynayabiliyorsunuz. Etkinlik Puanları biriktirerek ödüller kazanabilirsiniz.

Meydan Okuma Etkinliği: Çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz, ödüller kazanmak için atanan görevleri tamamlayın.

Çevrimiçi Hızlı Maç: Yeni eklenen platformlar arası eşleştirme (yalnızca PC ve konsollar) dahil olmak üzere 600’den fazla lisanslı kulüp/takım kullanarak diğer oyunculara karşı sıradan bir çevrimiçi maç oynayabilirsiniz.

Çevrimiçi Maç Lobisi: Çevrimiçi bir maç odası kurabilir ve oyuncuları sizinle 1v1 maç yapmaları için odanıza çağırabilirsiniz.

eFootball 2022 ile yeni oyuncu türleri de oyuna ekleniyor. Futbol oyuncularını oyun içerisinde bulunan 3 para birimi ile alabilirsiniz. Bunlar: eFootball Coins (Premium para birimi), GP (oyun oynayarak kazanabilirsiniz) ve eFootball Points (oyun oynayarak kazanabilirsiniz). İşte yeni oyuncu türleri:

Standart: Mevcut sezondaki performansa dayalı oyuncular, eFootball Coins veya GP ile alınabilir.

Trend: Etkileyici bir performans sergiledikleri belirli maçlara veya haftalara dayalı oyuncular, GP ile alınabilir.

Öne Çıkan: eFootball Coins veya eFootball Points ile alınabilen elle seçilmiş oyuncular.

Efsanevi: eFootball Coins veya eFootball Points ile alınabilen ve belirli bir olağanüstü sezona dayalı oyunculardır.

Konami, eFootball 2022’yi duyurdu via @gamerturkiye

PUBG 13.2 Yama Notları Detayları

League of Legends’in Yeni Şampiyonu: Vex