içinde

League Of Legends: Wild Rift 1.1 Yama Notları

League Of Legends: Wild Rift 1.1 Yama Notları

League of Legends’ın mobil versiyonu olan Wild Rift’in 1.1 güncellemesi yayınlandı. Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni şampiyonlar eklendi.

Yeni Şampiyonlar ve Kostümler

Wild Rift’e 1.1 yamasıyla eklenen 3 yeni şampiyon şöyle:

Darius

Darius, Noxus’un Eli. Noxus ordusunun, savaşta bilenmiş en korkunç komutanı olan Darius’tan daha yüce bir sembolü yok. Mütevazı geçmişinin üzerinde yükselip Noxus’un Eli mertebesine ulaşan bu savaşçı, birçoğu da Noxus’lu olan imparatorluğun düşmanlarını gözünü kırpmadan biçip geçiyor. Davasının haklılığından hiç şüphe etmediğini ve baltasını kaldırdı mı asla tereddüt etmediğini bildikleri içindir ki Trifaria Lejyonu’nun liderine karşı gelenler ondan merhamet bekleme gafletine de düşmüyor.

Draven

Draven, Görkemli Cellat. Noxus’ta Hükümcüler adıyla anılan savaşçılar, kanın oluk oluk aktığı ve gücün sınandığı arenalarda karşı karşıya gelir ama hiçbiri Draven kadar rağbet görmez. Bu eski savaşçı, seyirci kitlelerinin abartıya olan doğal yeteneğini ve elbette dönen baltalarını kullanmaktaki becerisini büyük takdirle karşıladığını keşfetmiş. Kendi küstah kusursuzluğuna hayran olan Draven, imparatorluğun dört bir yanında sonsuza kadar adına tezahürat edilmesini sağlamak için kimi yenmesi gerekirse yeneceğine ant içmiş.

Wukong

Wukong, Maymun Kral. Wukong gücünü, çevikliğini ve zekâsını rakiplerini şaşırtarak kendine avantaj sağlamak için kullanan bir vastaya düzenbazı. Master Yi adlı savaşçıyla ömür boyu sürecek bir arkadaşlık kurmasının ardından, Wuju olarak bilinen kadim dövüş sanatının son öğrencisi oldu. Sihirli bir değnek kuşanan Wukong, Ionia’nın harap olmasını engellemek için mücadele ediyor.

1.1 yamasıyla şu an 4 yeni kostüm eklenmiş olsa da, önümüzdeki günlerde yine bu yama içerisinde yeni kostümlerin de eklenmesi bekleniyor. Yeni kostümler şöyle: Academy Darius, High Noon Darius, Primetime Draven, Soul Reaver Draven

League of Legends: Wild Rift 1.1 güncellemesine ait tüm değişikliklerin listesini buradan görebilirsiniz

League Of Legends: Wild Rift 1.1 Yama Notları via @gamerturkiye

Hayatta kalma oyunu Erzurum, Steam’deki Yerini Aldı

Netflix’e Ocak Ayında Eklenecek İçerikler