içinde ,

PUBG 13.2 Yama Notları Detayları

PUBG‘nin yayınlanacak olan son güncellemesi 13.2, çok sayıda yeni ve heyecan verici içerik ve düzeltmeler içeriyor. PUBG Studios, 13.2 güncellemesinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek tüm içeriği duyurdu.

8 Eylül tarihinde PC için ve 16 Eylül tarihinde ise konsollar için yayınlanacak olan PUBG : Battlegrounds 13.2 güncellemesi, oyuna Güney Kore’den ilham alınan Taego haritasına yeni güncellemeler, yeni oyun içi silahın yanında daha fazlasını getiriyor.

PUBG 13.2 güncellemesi ile oyuna P90 gibi yeni bir silah eklerken TAEGO’ya Porter isimli bir araç da ekliyor. Üstelik bu araç loot taşıma özelliğine de sahip olacak. Böylece oyuna ait bir mekanik daha baştan dibe değişmiş olacak.

PUBG güncellemesi 13.2

Survivor Pass: Crazy Night

PUBG Studios, Survivor Pass süresini altı haftadan sekiz haftaya uzatarak oyunun sisteminde ek değişiklikler yaptı. 7 Eylül’den 2 Kasım’a (PDT) kadar oyuncular, 50 seviyede ilerledikçe, Kaçak Kupon, İsim Plakası ve Sprey dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanabilirler.

Yeni Silah

P90 SMG

P90, battle royale’e katılan en son SMG’dir. 13.2 Güncellemesinden itibaren, hayranların talep ettiği P90 SMG, tüm haritalarda Care Package aracılığıyla sunulacak. P90, orijinal Tommy Gun’dan bu yana ilk Care Package SMG’dir ve uzun menzilli çarpışmalarda etkili olmasını sağlayan kendi benzersiz 5,7 mm yüksek güçlü cephanesiyle birlikte gelir.

Mavi Bölge El Bombası

Bu fırlatılabilir eşya, maksimum 10 metre yarıçaplı yuvarlak bir Mavi Bölge oluşturur ve saniyede 10 hasar verir.

Taego Haritasındaki Güncellemeler

Popüler Güney Kore seti 8×8 haritası, bunlarla sınırlı olmamak üzere bir dizi düzenleme alacak:

Yeni Araç: Porter

Bu Hyundai kamyonet, Taego’ya özeldir ve dört yolcu kapasitelidir. Taşıyıcı, Taego’daki UAZ aracının yerini alacak.

Yeni Özellik: Gövde Sistemi

Bu sistemle oyuncular, harita boyunca yanlarına alacakları sınırlı sayıda eşyayı saklamak için Porter aracındaki bagajı kullanabilirler. Ancak dikkatli olun, araç yok edilirse tüm eşyalar da yok olacaktır.

Yeni Hava Durumu Seçenekleri

13.2’den başlayarak, Gün Batımı ve Overcast hava durumu desenleri Taego’ya rastgele uygulanarak haritaya benzersiz bir görünüm ve his verecek.

Casual Mod

Oyuna yeni başlayanlar veya daha az gergin bir ortamda ısınmak isteyenler için 13.2, oyuna Casual Modu ekleyecektir. Oyuncular, tek başına veya bir takımla günde üç adede kadar Casual Mod maçı oynayabilir ve XP ödülleri, BP ödülleri, Geçiş Görevlerini tamamlayabilir, Etkinlik Görevlerini tamamlayabilir ve daha fazlasını kazanabilir. Casual mod sadece Erangel’de mevcut olacak.

Güncellemenin tüm detaylarını PUBG resmi sitesinden görebilirsiniz.

PUBG 13.2 Yama Notları Detayları via @gamerturkiye

İzmir Oyun Festivali 24-26 Eylül Tarihlerinde Gerçekleşecek

Konami, eFootball 2022’yi duyurdu