içinde ,

Xbox Live Gold Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Bu ay Games With Gold programında; Warhammer: Chaosbane, Mulaka, Zone of the Enders HD Collection ve Samurai Shodown II var.

Xbox Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold abonesiyseniz Warhammer: Chaosbane ve Zone of the Enders HD Collection oyunlarını 1 Eylül’den itibaren kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Mulaka ve Garou: Samurai Shodown II oyunları ise 16 Eylül’den itibaren erişilebilir olacak. Xbox Live Gold sistemi ile ücretsiz bir şekilde aldığınız tüm oyunlara aboneliğiniz devam ettiği sürece erişebileceksiniz.

Warhammer: Chaosbane

Savaşların harabeye çevirdiği ve büyünün egemen olduğu bir dünyada, Kaos çetelerine karşı İnsan İmparatorluğunun son umudu sensin. İster tek başına ister yerel veya çevrimiçi koop modunda dört kişiye kadar birlikte oyna, kendine özgü ve birbirini tamamlayan becerilere sahip dört karakter sınıfından bir kahraman seç ve Eski Dünyanın en güçlü artefaktlarını kullanacağın destansı savaşlara hazırlan.

Mulaka

Tarahumara halkının zengin yerli kültürüne dayanan bir 3D aksiyon macera oyunu olan Mulaka ile Kuzey Meksika’ya yolculuk ediyoruz. İçerisinde Meksika Mitolojisini de işleyen yapım, bizlere ortalama 9 saatlik bir macera vaat ediyor.

Zone of the Enders HD Collection

Ünlü Metal Gear serisinin yaratıcısı Hideo Kojima’dan 2001’li yıllarda çıkmış olan ve benzeri olmayan bir uzay destanını işleyen yapımda; dünyanın gidişatına yön veriyor ve Space Force ekibine, Bahram kuvvetlerini bir kez ve ebediyen yok etmelerine yardım ediyoruz. Bu koleksiyon içerisinde; Zone of the Enders ve Zone of the Enders: The 2nd Runner’ı tek bir paket hâlinde barındırıyor.

Samurai Shodown II

‘SAMURAI SHODOWN II’, 1994 yılında SNK tarafından yayımlanan bir dövüş oyunu.
Efsaneye dönük silahlarla savaşan dövüş oyunu her zamankinden daha güçlü / daha keskin döner!
Dört yeni oyuncu savaşa katılır ve büyük savaş sahnelerine çıkmaya hazır 15 savaşçı toplamaya başlar.
Yeni Rage System ve Weapon Breaking Attacks ile epik ve yoğun savaşlar sizi bekliyor!

Xbox Live Gold Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu via @gamerturkiye

Yeni Uzay RPG’si Starfield için Fragmanlar Yayınlandı

Eylül Ayında Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları Açıklandı